Srebrny Kałamarz4-4-2013
Fundacja Zielona Gęś im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Kapituła nagrody przyznała Nominację do Nagrody Literackiej Srebrny Kałamarz im. Hermenegildy Kociubińskiej dla Marii Poprzęckiej, autorki książki 55 skarbów Polski/55 Jreasures of Poland wydanej nakładem Wydawnictwa ARKADY.

Wielkanoc26-3-2013
Szanowni Państwo, Od wieków Święta Wielkanocne niosą ze sobą wyjątkową nadzieję i radość. Życzymy Państwu rodzinnego ciepła, szczęścia, optymizmu i wiary w to, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed nami. Niech wraz ze świętami zagości w Państwa domach prawdziwa wiosna, a uśmiech jak słońce rozpromienia twarze i wyzwala siły do stawienia czoła przeciwnościom losu.

Kolejny tom z serii Sztuka świata 11-3-2013
Miło nam poinformować Państwa, że ukazał się właśnie kolejny tom z serii sztuka świata. Tom 17., bo o nim mowa, prezentuje Słownik terminologiczny sztuk pięknych, hasła od A do K. Hasła od L do Z ukażą się w tomie 18., który zamknie tę serię. Tom ten ukaże się w czerwcu br.

Życzenia na święta i Nowy Rok20-12-2012
Życzymy Państwu wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, bez trosk i zmartwień. Niech nad świątecznym stołem unosi się zapach pieczeni, świeżych ciast i palonej kawy z wanilią. A pod choinką niech czekają na Was najpiękniejsze lektury świata w ilościach wystarczających na cały przyszły rok. Na 2013 rok życzymy Państwu i sobie zdrowia i optymizmu, poczucia humoru i uśmiechu mimo wszelkich przeciwności losu. Niech omijają nas wszystkich złe zdarzenia i smutne myśli. A dobrzy Aniołowie zstąpią z kart arkadowskich książek i towarzyszą nam w tej życiowej podróży przez kolejne 12 miesięcy… Zespół Wydawnictwa ARKADY

Ostatnie zakupy w tym roku20-12-2012
Szanowni Państwo, nasza, mieszcząca się przy ul. Dobrej 28, księgarnia firmowa zaprasza po najpiękniejsze książki świata 27, 28 i 31 grudnia br. W 2013 roku księgarnia czynna będzie od dnia 7 stycznia w godzinach od 10.00 do 18.00. ZAPRASZAMY

Pióro Fredry dla WYDAWNICTWA ARKADY3-12-2012
Pióro Fredry - główna nagroda tegorocznych 21. Wrocławskich Promocji Dobrych Książek została przyznana Wydawnictwu Arkady za album "55 skarbów Polski", autorstwa prof. Marii Poprzęckiej. projekt graficzny tej publikacji przygotował prof. Maciej Buszewicz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] nastepne>>