Księgarnia w grudniu2-12-2013
Nasza Księgarnia firmowa przy ul. Dobrzej 28 w Warszawie będzie dodatkowo otwarta we wszystkie soboty grudnia od godziny 10.00 do 13.00. Natomiast w dniach 24-27 grudnia oraz 31 grudnia księgarnia będzie nieczynna.

NA ŚWĘTA25-11-2013
W związku ze zbliżającymi się świętami Wydawnictwo ARKADY przygotowało dla Państwa specjalną ofertę. Na wszystkie książki utrzymujemy 20 % rabat. Ponadto niektóre nasze książki i albumy można nabyć po specjalnej cenie. Są to. np.:

SKARBY SZTUKI. Muzeum Narodowe w Warszawie 4-9-2013
Agnieszka Morawińska, Dyrektor Muzeum Narodowego w Warszawie i Janina Krysiak, Prezes Zarządu - Dyrektor Wydawnictwa Arkady zapraszają na prezentację ksiażki SKARBY SZTUKI. Muzeum Narodowe w Warszawie, która odbędzie się w czwartek 12 września 2013 roku o godzinie 19.00 w Muzeum Narodowym w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 3.

20% rabatu na wszystkie publikacje ARKAD!5-7-2013
Uwaga prezent! Wszyscy klienci naszej Księgarni Firmowej, która mieści się w Warszawie przy ul. Dobrej 28 otrzymają 20 % rabatu na wszystkie publikacje wydawnictwa! Dodatkowo na specjalnym stole promocyjnym są wspaniale albumy z rabatem nawet do 70%! Przyjdźcie, zobaczcie, wybierzcie. Zapewniam, że z zakupami w ARKADACH będziecie szczęśliwsi!!!

Odznaczenia dla pracowników ARKAD21-6-2013
Wydawnictwo ARKADY zakończyło rok świętowania 55 jubileuszu. Z tej okazji 18 czerwca br. pracownicy firmy gościli w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, gdzie pani minister Monika Smoleń udekorowała ich Medalami za Długoletnią Służbę przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Złotymi medalami odznaczeni zostali: Jolanta Buczyńska, Tadeusz Deptuła, Nina Kajak, Maria Legut, Elżbieta Leszczyńska, Wiesław Tadeusz Pyszka i Liliana Szymczak, Srebrnymi: Małgorzata Jendryczko, Agata Kępczyńska, Edyta Krzeszczkowska i Joanna Mielnik. Dodatkowo odznaki Zasłużony dla Kultury Polskiej otrzymali: Piotr Krysiak, Edyta Krzeszczakowska, Elżbieta Leszczyńska i Wiesław Tadeusz Pyszka.

ARKADY wspierają młodych innowatorów19-6-2013
!9 czerwca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom VI edycji Konkursu "Młody innowator". Konkurs organizowany jest przez Naczelną Organizację Techniczną, zaś od początku jednym ze sponsorów nagród jest Wydawnictwo ARKADY. Większy materiał i lista nagrodzonych pod linkiem http://www.not.org.pl/not/index.php?option=com_content&task=view&id=566&Itemid=48.

1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 nastepne>>