Odznaczenia dla pracowników ARKAD21-6-2013
Wydawnictwo ARKADY zakończyło rok świętowania 55 jubileuszu. Z tej okazji 18 czerwca br. pracownicy firmy gościli w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, gdzie pani minister Monika Smoleń udekorowała ich Medalami za Długoletnią Służbę przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Złotymi medalami odznaczeni zostali: Jolanta Buczyńska, Tadeusz Deptuła, Nina Kajak, Maria Legut, Elżbieta Leszczyńska, Wiesław Tadeusz Pyszka i Liliana Szymczak, Srebrnymi: Małgorzata Jendryczko, Agata Kępczyńska, Edyta Krzeszczkowska i Joanna Mielnik. Dodatkowo odznaki Zasłużony dla Kultury Polskiej otrzymali: Piotr Krysiak, Edyta Krzeszczakowska, Elżbieta Leszczyńska i Wiesław Tadeusz Pyszka.

ARKADY wspierają młodych innowatorów19-6-2013
!9 czerwca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom VI edycji Konkursu "Młody innowator". Konkurs organizowany jest przez Naczelną Organizację Techniczną, zaś od początku jednym ze sponsorów nagród jest Wydawnictwo ARKADY. Większy materiał i lista nagrodzonych pod linkiem http://www.not.org.pl/not/index.php?option=com_content&task=view&id=566&Itemid=48.

ŚWięto Saskiej Kępy7-6-2013
Zapraszamy na Święto Saskiej Kępy, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 czerwca. Od godziny 14.00 do 19.00 zamknięta będzie dla ruchu kołowego ul. Francuska, wzdłuż której ustawione będą namioty handlowe. Będzie można kupić bezpośrednio u artystów biżuterię, wyroby ceramiki, garncarstwa, obrazy, rzeźby, słodycze oraz książki Wydawnictwa ARKADY. Posłuchać też ulicznych artystów... ZAPRASZAMY!!!

Wyróżnienie dla publikacji o ZAiKS-ie24-5-2013
Nasza książka "Tworzymy i chronimy. 95 lat ZAiKS" otrzymała wyróżnienie w Konkursie na Najpiękniejszą Książkę Roku 2012, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek. Publikacja przygotowana była wspólnie ze Stowarzyszeniem twórców ZAiKS, a wydrukowana w krakowskiej Drukarni Skleniarz.

Nagroda Magellana dla Wrocławia22-5-2013
Książka „WROCŁAW. Zwiedzaj z nami KRASNALAMI!” autorstwa Elizy Piotrowskiej otrzymała wyróżnienie Nagrody Magellana w kategorii przewodnik dla dzieci. W konkursie na najlepsze publikacje turystyczne 2012 roku wzięły udział 24 firmy wydawnicze, które nadesłały łącznie 54 tytuły. Nagrody wręczono podczas IV Warszawskich targów Książki na Stadionie Narodowym.

Zapraszamy na Targi10-5-2013
W dniach 16-19 maja na terenie Stadionu Narodowego odbędą się IV Warszawskie Targi Książki. Wydawnictwo ARKADY zaprasza do stoiska nr 104/C2, w którym będzie można zapoznać się z pełną ofertą wydawniczą i nabyć wszystkie książki z 20% rabatem.

1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 nastepne>>