Cubeworld. Opowieści z Minecrafta. 1
Karl Olsberg


NOWOŚĆ
Opis:
Bestsellerowa powieść, której akcja rozgrywa się w dwóch światach - tym rzeczywistym i w Cubeworldzie - tylko z pozoru jest zbeletryzowną instrukcją obsługi Minecrafta. Tylko z pozoru i jedynie na początku.


Po prostu maluj
Sam Piyasena, Beverly Philp


NOWOŚĆ
Opis:
Kiedy patrzyłeś tęsknie na komplet farb w sklepie dla plastyków, czy pomyślałeś: jeśli kupię sobie farby, to co dalej? Ta książka przeznaczona jest dla każdego, kto chciałby chwycić pędzel i zacząć malować!

Po prostu rysuj
Sam Piyasena, Beverly Philp


NOWOŚĆ
Opis:
Książka przeznaczona jest dla każdego, kto chciałby chwycić ołówek i zacząć rysować. Przedstawia niezawodne sposoby nauki rysowania. Dzięki niej pozbędziesz się kompleksów, które hamują kreatywność.


Mój zamek
Ingrid Bräuer


NOWOŚĆ
Opis:
Wyobraź sobie, że jesteś małą księżniczką i właśnie wprowadzasz się do wymarzonego zamku. W tej wspanialej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by urządzić aż 14 zamków, a nawet wydać przyjęcie dla gości.

Mój dom
Ingrid Bräuer


NOWOŚĆ
Opis:
Chcesz zostać projektantem wnętrz? Nic prostszego. W tej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by urządzić aż 14 różnych domów, a nawet zaprosić znajomych na przyjęcie.


Szkoła projektowania graficznego
David Dabner, Sandra Stewart, Eric Zempol


NOWOŚĆ
Opis:
Szkoła projektowania graficznego jest podstawowym kursem dla projektantów tworzących na potrzeby wydawnictw drukowanych, animacji i mediów cyfrowych.

Design. Historia projektowania
Charlotte Fiell, Peter Fiell


NOWOŚĆ
Opis:
Dizajn, mówiąc po prostu, jest rozwiązywaniem problemów. Bardziej konkretnie, jest to wielodyscyplinarne podejście do rozwiązywania tych problemów, które odzwierciedlają potrzeby i pragnienia ludzkości.


Kalendarz; 52 tygodnie z rysunkami, które inspirują
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Pierwszy na polskim rynku kalendarz z rysunkami, które inspirują, nie tylko dla dorosłych. A po ciężkim, zabieganym dniu pracy wystarczy wziąć do ręki kredki (pastelowe, świecowe, ołówkowe) i przeniesiemy się w świat fantazji niczym z tajemniczego ogrodu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] nastepne>>