Historia architektury
Richard Rogers, Philip Gumuchdijan, Denna Jonesa


NOWOŚĆ
Opis:
Ten bogato ilustrowany przegląd zagadnień związanych z architekturą proponuje wędrówkę przez wszystkie epoki i kontynenty, prezentuje setki budowli i ich twórców.


Maluj jak wielcy mistrzowie. Kopiowanie obrazów
Gabriel Martin


NOWOŚĆ
Opis:
Kopiowanie twórczości wielkich malarzy to nie tylko rodzaj ćwiczenia naśladowczego. Stanowi ono formę doskonalenia o wielkim znaczeniu dydaktycznym, metodę obserwacji, analizy i przyswojenia sobie środków technicznych używanych w wielkich dziełach z przeszłości.

Koraliki. Jak zrobić zabawki i ozdoby
Hanna Czerwińska


NOWOŚĆ
Opis:
Książkę polecamy wszystkim, którzy lubią prace manualne. Koraliki są wdzięcznym materiałem, wymagają jednak cierpliwości i precyzji. Efekty za to wynagradzają wszelkie trudy.


Stworzenia duże i małe 35 plansz do kolorowania
Valerie Davies, Lucy Engelman


NOWOŚĆ
Opis:
Udekoruj swoje ściany 35 pięknymi planszami, które pokolorujesz i wytniesz z tej książki.

Arcydzieła malarstwa polskiego
Maria Poprzęcka


NOWOŚĆ
Opis:
To nowe, rozszerzone i uaktualnione wydanie autorskiego albumu profesor Marii Poprzęckiej – największej znawczyni sztuki polskiej. Prezentuje on nie tylko najwybitniejsze obrazy malarstwa polskiego - od najwcześniejszych przykładów malarstwa ściennego aż po współczesność - ale i historię polskiej sztuki na tle historii narodowej. Dokonany przez autorkę wybór dzieł jest panoramą dokonań 147 polskich twórców wszystkich epok, kierunków i tendencji artystycznych.


Picasso. Encyklopedia sztuki
María José Mas Marqués


NOWOŚĆ
Opis:
Pablo Picasso – hiszpański malarz, rzeźbiarz, grafik i ceramik, uznawany za jednego z najwybitniejszych artystów XX wieku, współtwórca kubizmu. Od najmłodszych lat ujawniał swój talent malarski i plastyczny. Kształcił się w Hiszpanii, później w Paryżu.

Sztuka zentagle
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
50 inspirujących rysunków, wzorów i pomysłów dla szukających uspokojenia, medytujących artystów.


Bajki wszech czasów
Charles Perrault


NOWOŚĆ
Opis:
Ten wspaniały zbiór bajek wzbogacony został oryginalnymi ilustracjami, zainspirowanymi sztuka ludowa, obrazami Pietera Bruegla i tradycyjnymi wizerunkami postaci występujących we wcześniejszych wydaniach książek dla dzieci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] nastepne>>