Kamieniarstwo. Przez tradycję do współczesności
R. Jundrovský, Erik Tichý


NOWOŚĆ
Opis:
Kamieniarstwo to jeden z najstarszych zawodów świata sięgający swymi początkami starożytności. Książka omawia jego bogatą historię, rozwiązania techniczne, sposoby doboru materiałów, narzędzia i stosowane techniki obróbki kamienia.


Polska! polskoangielski przewodnik po zabytkach i przyrodzie
Grzegorz Micuła, Marek Gaworski, Grzegorz Bobrowic


NOWOŚĆ
Opis:
Historia Polski w pigułce, informacje o zabytkach, folklorze, trochę geografii, przyrody i ciekawostek o zwierzętach – to wszystko znajdziesz w tej książce.

Ogrodzenia. Przepisy budowlane, wzory, realizacja
Przemysław Ziarko


NOWOŚĆ
Opis:
Budowa ogrodzeń nie wymaga pozwolenia. Nie oznacza to jednak, że nie wiąże się z żadnymi for­malnościami. Zarówno wznosząc nowe, jak i prze­budowując istniejące ogrodzenie, powinniśmy za­poznać się z podstawowymi aktami prawnymi regulującymi te kwestie.


Przeniesione królestwo. Przygody w świecie Minecrafta Tom 7
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Każde z nich ma teraz własne problemy, z którymi musi sobie poradzić.

Zapomniany restart. Przygody w świecie Minecrafta Tom 8
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Wojna, której zamierzali zapobiec, zbliża się nieuchronnie i będą musieli wziąć w niej udział.


Zniszczyć Withera.Przygody w świecie Minecrafta Tom 9
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
W ostatnim tomie pierwszej serii Przygód w świecie Minecrafta wszyscy bohaterowie – zarówno Josh, Andre i Suzy, jak i postacie wygenerowane komputerowo – muszą podjąć jakieś decyzje.

Cubeworld. Opowieści z Minecrafta. 1
Karl Olsberg


NOWOŚĆ
Opis:
Bestsellerowa powieść, której akcja rozgrywa się w dwóch światach - tym rzeczywistym i w Cubeworldzie - tylko z pozoru jest zbeletryzowną instrukcją obsługi Minecrafta. Tylko z pozoru i jedynie na początku.


Po prostu maluj
Sam Piyasena, Beverly Philp


NOWOŚĆ
Opis:
Kiedy patrzyłeś tęsknie na komplet farb w sklepie dla plastyków, czy pomyślałeś: jeśli kupię sobie farby, to co dalej? Ta książka przeznaczona jest dla każdego, kto chciałby chwycić pędzel i zacząć malować!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] nastepne>>