Salvatore Dali. Mistrz sztuki nowoczesnej
Julian Beecroft


NOWOŚĆ
Opis:
Salvador Dali był jednym z najważniejszych artystów XX wieku, postacią ze świata kultury, która rzuciła wyzwanie konwencjom.


Sztuka nowoczesna. Od Moneta do Picass.
Rosalind Ormiston


NOWOŚĆ
Opis:
W połowie XIX w. nastąpiły doniosłe zmiany w sztuce. Zapierająca dech w piersiach, plastyczna podróż, jaką jest ta książka, pozwala poznać liczne inspiracje i wzorce, dzięki którym powstały przełomowe nurty w sztuce.

Rysowanie postaci dla artystów
Steve Hutson


NOWOŚĆ
Opis:
Wprawdzie jest wiele książek mówiących o rysowaniu postaci ludzkiej, jednak żadna nie uczy, jak rysować ją od pierwszych kilku znaków szybkiego szkicu do ostatniej mistrzowskiej kreski ukończonego arcydzieła, żadna nie proponuje równie przekonującej i łatwej do zrozumienia i opanowania metody. Teraz sytuacja uległa zmianie.


Przewodnik po tajemnicach nauki
Robert Cave


NOWOŚĆ
Opis:
W książce Przewodnik po tajemnicach nauki pisarz i redaktor Robert Cave przedstawia 100 niezwykłych teorii i eksperymentów, które zaplanowano i przeprowadzono w imię nauki.

Jak uczyć się skutecznie. Jakie to proste
Carol Vorderman


NOWOŚĆ
Opis:
Czy twoje dziecko ma kłopoty z uczeniem się? Nie wiesz, jak mu pomóc, żeby wyniki w szkole były dużo lepsze? Książka Jak uczyć się skutecznie powinna trafić do rąk każdego zdesperowanego rodzica, ucznia i studenta.


Heraldyka i weksylologia
Alfred Znamierowski


NOWOŚĆ
Opis:
Czytelnik znajdzie tu w encyklopedycznym skrócie wyjaśnienia wszystkich pojęć, używanych w obu naukach pomocniczych historii wymienionych w tytule. Biorąc pod uwagę zakres prezentowanej tematyki i bogactwa materiału ilustracyjnego jest to dzieło bez precedensu w światowym edytorstwie.

Historia designuNOWOŚĆ
Opis:
Od czasu rewolucji przemysłowej projektanci produktu próbują pogodzić fundamentalne składowe projektowania: stylistykę, funkcje i formę. Historia designu stanowi fascynujący przewodnik ukazujący wyrafinowane starania producentów, którzy kuszą nas wysoką funkcjonalnością i imponującym wyglądem swoich produktów, a także trudną do zdefiniowania obietnicą nowoczesności.


Koki i warkocze. Fryzury dla dziewczynek
Alice Peuple


NOWOŚĆ
Opis:
Oryginalne warkocze, koki, zabawne końskie ogony. Książka proponuje 24 fryzury dla dziewczynek na przyjęcia urodzinowe, na wakacje, jak i na co dzień.

1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>