ELEMENTY NOWOCZESNEJ ARCHITEKTURY
Antony Radford, Selen Morkoç, Amit Srivastava


NOWOŚĆ
Opis:
Ta niezwykle ciekawa publikacja przedstawia rzuty i przekroje 50 budowli z całego świata projektowanych od roku 1950 po chwilę obecną. Pokazane są najważniejsze elementy i detale decydujące o znaczeniu tych budynków.


Świat naklejek dla dziewczynek
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
96 stron rozmaitych scenek, ozdobnych wzorów, zabawnych zwierząt i wyszukanych strojów można kolorować kredkami, flamastrami, ozdabiać wymyślnymi esami-floresami, a przede wszystkim uzupełniać 800 naklejkami.

1000 arcydzieł Siostra Wendy
Wendy Beckett


NOWOŚĆ
Opis:
W bestsellerze Wendy Beckett przedstawia i opisuje 1000 arcydzieł malarstwa w całym bogactwie ich formy i treści, łącząc niespotykany dar obserwacji z niezwykłą umiejętnością sugestywnego przekazywania wiedzy.


Pejzaż w malarstwe polskim
Elżbieta Leszczyńska


NOWOŚĆ
Opis:
Książka, którą Wydawnictwo ARKADY oddaje do rąk Czytelników, jest pierwszą w historii sztuki prezentacją krajobrazu w malarstwie polskim, obejmującą okres od średniowiecza do XXI wieku.

Van Gogh. Encyklopedia sztuki
Laura Gracia Sánchez


NOWOŚĆ
Opis:
Vincent van Gogh - holenderski malarz postimpresjonistyczny, którego twórczość dzięki żywej kolorystyce i emocjonalnemu oddziaływaniu wywarła dalekosiężny wpływ na sztukę XX wieku.


Skarby sztuki w Polsce
Maria Poprzęcka


NOWOŚĆ
Opis:
Skarb – słowo, którym nazywamy coś dla nas najcenniejszego. Skarb może mieć postać materialną, być kosztownym i kunsztownym przedmiotem o ważnej funkcji sakralnej lub świeckiej - mszalnym kielichem, monstrancją, królewską koroną.

Impresjonizm. Encyklopedia sztuki
Miriam Fló Forner


NOWOŚĆ
Opis:
Album prezentuje 390 barwnych reprodukcji dzieł największych artystów, którzy zrewolucjonizowali tradycyjne dziewiętnastowieczne malarstwo.


Muzyka. Jakie to proste
Carol Vorderman


NOWOŚĆ
Opis:
Twoje dzieci nie radzą sobie w szkole z teorią muzyki? A może sam masz trudności w odróżnieniu gamy od tonacji? Muzyka. Jakie to proste! - to książka, której potrzebuje każdy uczeń i zdesperowany rodzic.

1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 nastepne>>