Rysuj jak wielcy mistrzowie. Kopiowanie rysunków
Gabriel Martín


NOWOŚĆ
Opis:
Kopiowanie rysunków autorstwa wielkich artystów zawsze było, jest i będzie podstawowym ćwiczeniem dla adeptów sztuk pięknych.


Ikony rosyjskie
Natalia Majorowa, Genadij Skokov


NOWOŚĆ
Opis:
Sztuka tworzenia ikon rządzi się własnymi prawami i wymaga specjalnego traktowania przez artystę i widza. Kanon przywędrował do Rosji, wraz z chrześcijaństwem, z Bizancjum.

52 tygodnie z rysunkami, które relaksują
Marica Zottino


NOWOŚĆ
Opis:
Oto nowa forma relaksu robiąca światową karierę – kolorowanka. Ta książka pomoże Ci się wyciszyć, zachwyci pięknem roślin. Bez zbędnych słów i autorskich komentarzy możesz zanurzyć się w świecie sztuki, którą sam tworzysz.


52 tygodnie z rysunkami, które inspirują
Marica Zottino


NOWOŚĆ
Opis:
Ta niezwykła książka-pamiętnik zawiera relaksujące rysunki do kolorowania, a także umożliwia zapisanie ważnych wydarzeń i codziennych obowiązków. Korzystając z niej, będziemy mieli podwójną przyjemność.

Kolorowy rok. 52 tygodnie planowania i malowania
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Ten notatnik doda barw Twojemu życiu i wyzwoli energię do podejmowania nowych wyzwań. Przez cały rok będzie jak wierny towarzysz dający Ci ukojenie i czas na odpoczynek.


Medium
Joanna Dobkowska


NOWOŚĆ
Opis:
W opustoszałym nadmorskim kurorcie, tuż przed wybuchem I wojny światowej, w atmosferze tajemnicy i modnego wówczas okultyzmu przeplatają się losy matki – spirytystycznego medium i jej zbuntowanej córki.

Przewodnik po architekturze współczesnej
John Zukowsky


NOWOŚĆ
Opis:
Autor prezentuje 100 nadzwyczajnych budowli powstałych w ciągu ostatnich siedmiu dekad. Są one dziełem architektonicznych wizjonerów XX wieku, takich jak: Mies van der Rohe, Frank Lloyd Wright, Shina Takamatsu, Shigeru Bana.


Jak rysować. Konie i kucyki
Robbin Cuddy


NOWOŚĆ
Opis:
Proste wskazówki sprawiają, że rysowanie zwierząt staje się łatwe i zabawne. Wystarczy zacząć od podstawowych figur geometrycznych, a potem naśladować kolejno przedstawione stadia rysunku, by stworzyć własne dzieło!

1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 nastepne>>