Siódmy zmysł. Wyspa wtajemniczenia
Ilka Pacovská


NOWOŚĆ
Opis:
Trzymająca w napięciu zręcznie skonstruowana historia wprowadza czytelnika w niezwykły świat magii, opowiada także o zwykłych ludzkich radościach, zmartwieniach i smutkach. Wielotomowa seria Siódmy zmysł to obowiązkowa lektura.


Wiszące ogrody
Shawna Coronado


NOWOŚĆ
Opis:
POTRZEBA OBCOWANIA Z PIĘKNEM to dla niemal każdego właściciela domu wystarczający powód do tworzenia wiszących ogrodów. Ich wyjątkowy urok sprawia, że spotyka się je obecnie w bardzo wielu posiadłościach.

Dzieje Polski w obrazach
Piotr Marczak


NOWOŚĆ
Opis:
Bogato ilustrowany album z obrazami takich twórców jak Bacciarelli, Brandt, Matejko, a zarazem panorama Polski od czasów piastowskich do XXI wieku. Ciekawe komentarze i dodatkowa ikonografia pozwalają poznać tło historyczne i bohaterów wydarzeń przedstawionych na obrazach. Album w wersji polsko-angielskiej.


Świat tropików
Millie Marotta


NOWOŚĆ
Opis:
Świat tropików to następna wspaniała kolorowanka Mille Marotty, autorki chyba najbardziej spektakularnego sukcesu rynkowego ostatniego roku. Jej książka Królestwo zwierząt sprzedała się w ponad 500.000 egzemplarzy na całym świecie.

Sztuka polska 5. Późny barok, rokoko i klasycyzm
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
To piąty tom z siedmiotomowej serii Sztuki polskiej poświeconej dziejom architektury, malarstwa, rzeźby i rzemiosła artystycznego. Prezentuje barok, który w naszym kraju przypada na okres kontrreformacji i długoletnich wojen ze Szwecją, Rosją i Turcją.


Fotografowanie mody. Praktyczny podręcznik
Eliot Siegel


NOWOŚĆ
Opis:
Książka jest podzielona na dwa rozdziały. Pierwszy, „Podstawy techniczne”, to profesjonalny przewodnik przedstawiający proces tworzenia zdjęcia od A do Z.

Przewodnik po fotografii wspłóczesnej
Jackie Higgins


NOWOŚĆ
Opis:
Już dawno temu fotografia przestała być wyłącznie medium służącym do dokładnie tego, co jawi się przed oczami fotografa.


Historia książki. Od glinianych tabliczek po e-booki
Roderick Cave, Sara Ayad


NOWOŚĆ
Opis:
100 książek pochodzących z całego świata i poświęconych najróżniejszym tematom dobrano tak, by pokazać najważniejsze etapy rozwoju produkcji książki albo przypomnieć pozycje, które miały największe znaczenie w jej historii.

1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 nastepne>>