Mały ceramik. Poradnik dla nauczycieli i rodziców
Elżbieta Das


NOWOŚĆ
Opis:
Ta książka to skarbnica pomysłów i nieograniczone źródło energii twórczej. Autorka dzieli się w niej swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas prowadzenia warsztatów ceramicznych z dziećmi.


Wzornictwo i emocje
Donald A. Norman


NOWOŚĆ
Opis:
Znakomita lektura światowej sławy naukowca w dziedzinie nauk kognitywnych, designu i sztuki użytkowej, wieloletniego pracownika firmy Apple wyjaśniająca, dlaczego użytkownik wybiera rzeczy ładne i wierzy, że działają one lepiej.

Kamieniarstwo. Przez tradycję do współczesności
R. Jundrovský, Erik Tichý


NOWOŚĆ
Opis:
Kamieniarstwo to jeden z najstarszych zawodów świata sięgający swymi początkami starożytności. Książka omawia jego bogatą historię, rozwiązania techniczne, sposoby doboru materiałów, narzędzia i stosowane techniki obróbki kamienia.


Polska! polskoangielski przewodnik po zabytkach i przyrodzie
Grzegorz Micuła, Marek Gaworski, Grzegorz Bobrowic


NOWOŚĆ
Opis:
Historia Polski w pigułce, informacje o zabytkach, folklorze, trochę geografii, przyrody i ciekawostek o zwierzętach – to wszystko znajdziesz w tej książce.

Ogrodzenia. Przepisy budowlane, wzory, realizacja
Przemysław Ziarko


NOWOŚĆ
Opis:
Budowa ogrodzeń nie wymaga pozwolenia. Nie oznacza to jednak, że nie wiąże się z żadnymi for­malnościami. Zarówno wznosząc nowe, jak i prze­budowując istniejące ogrodzenie, powinniśmy za­poznać się z podstawowymi aktami prawnymi regulującymi te kwestie.


Przeniesione królestwo. Przygody w świecie Minecrafta Tom 7
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Każde z nich ma teraz własne problemy, z którymi musi sobie poradzić.

Zapomniany restart. Przygody w świecie Minecrafta Tom 8
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Wojna, której zamierzali zapobiec, zbliża się nieuchronnie i będą musieli wziąć w niej udział.


Zniszczyć Withera.Przygody w świecie Minecrafta Tom 9
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
W ostatnim tomie pierwszej serii Przygód w świecie Minecrafta wszyscy bohaterowie – zarówno Josh, Andre i Suzy, jak i postacie wygenerowane komputerowo – muszą podjąć jakieś decyzje.

<<poprzednie [11] 12 13 14 15 16