Kalendarz; 52 tygodnie z rysunkami, które uskrzydlają
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Niezwykły kalendarz: oprócz tygodniowego kalendarium znajdziesz w nim 52 rysunki, które możesz w dowolny sposób pomalować - w pracy, w szkole, czy w domu, wykorzystując to, co masz pod ręką – zwykły długopis, ołówek czy kredki.


Historia mebli europejskich. Od średniowiecza do współczesności
Pierre Kjellberg


NOWOŚĆ
Opis:
Do najważniejszych celów tej książki należą dokładne prześledzenie dziejów mebli francuskich od średniowiecza do współczesności, umiejscowienie kolejnych etapów ich ewolucji w kontekstach historycznym i społecznym oraz określenie kryteriów pozwalających właściwie ocenić wartość konkretnego mebla.

Przygody w świecie Minecraftu. 6 Nieśmiertelny zombi
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Larissa zabiera Andre i Josha, chcąc odnaleźć źródło informacji dotyczących smoka należącego do Dylana. W tym samym czasie Herobrin zmusza Suzy do podjęcia niespodziewanej decyzji.


Przygody w świecie Minecraftu. 5 Mroczna świątynia
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh jest przekonany, że Herobrin przetrzymuje Suzy w niewoli wewnątrz świątyni. Kiedy dzieci organizują akcję ratunkową, nic nie idzie zgodnie z planem. Wydaje się, że żadne z nich nie może wyjść z tej przygody cało.

Przygody w świecie Minecraftu. 4 Kraina smoków
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Tuż przed przybyciem do Silverrock Josh, Andre i Suzy spotykają swojego pierwszego smoka i odkrywają tajemnice, jakich się nie spodziewali...


Przygody w świecie Minecraftu. 3 Dzień Creperów
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Susy znajdują się w świecie wygenerowanym przez program Minecraft. Mogą się z niego wydostać dopiero wówczas, gdy odnajdą Herobrina.

5000 lat sztuki chińskiej
Guo Guang


NOWOŚĆ
Opis:
Monumentalny album prezentuje w układzie chronologicznym 5000 lat chińskiej sztuki od czasów prehistorycznych aż do upadku cesarstwa w 1911 roku.


Lata 60. XX wieku. Sztuka użytkowa
Joanna Hübner-Wojciechowska


NOWOŚĆ
Opis:
Uroda wzornictwa lat 60. polega na tym, że obowiązujące wówczas trendy odnajdujemy niemal w każdym projekcie z tego okresu, dlatego doskonale się one wzajemnie uzupełniają.

<<poprzednie [11] 12 13 14