Po prostu rysuj
Sam Piyasena, Beverly Philp


NOWOŚĆ
Opis:
Książka przeznaczona jest dla każdego, kto chciałby chwycić ołówek i zacząć rysować. Przedstawia niezawodne sposoby nauki rysowania. Dzięki niej pozbędziesz się kompleksów, które hamują kreatywność.


Mój zamek
Ingrid Bräuer


NOWOŚĆ
Opis:
Wyobraź sobie, że jesteś małą księżniczką i właśnie wprowadzasz się do wymarzonego zamku. W tej wspanialej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by urządzić aż 14 zamków, a nawet wydać przyjęcie dla gości.

Mój dom
Ingrid Bräuer


NOWOŚĆ
Opis:
Chcesz zostać projektantem wnętrz? Nic prostszego. W tej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by urządzić aż 14 różnych domów, a nawet zaprosić znajomych na przyjęcie.


Szkoła projektowania graficznego
David Dabner, Sandra Stewart, Eric Zempol


NOWOŚĆ
Opis:
Szkoła projektowania graficznego jest podstawowym kursem dla projektantów tworzących na potrzeby wydawnictw drukowanych, animacji i mediów cyfrowych.

Design. Historia projektowania
Charlotte Fiell, Peter Fiell


NOWOŚĆ
Opis:
Dizajn, mówiąc po prostu, jest rozwiązywaniem problemów. Bardziej konkretnie, jest to wielodyscyplinarne podejście do rozwiązywania tych problemów, które odzwierciedlają potrzeby i pragnienia ludzkości.


Kalendarz; 52 tygodnie z rysunkami, które inspirują
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Pierwszy na polskim rynku kalendarz z rysunkami, które inspirują, nie tylko dla dorosłych. A po ciężkim, zabieganym dniu pracy wystarczy wziąć do ręki kredki (pastelowe, świecowe, ołówkowe) i przeniesiemy się w świat fantazji niczym z tajemniczego ogrodu.

Kalendarz; 52 tygodnie z rysunkami, które uskrzydlają
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Niezwykły kalendarz: oprócz tygodniowego kalendarium znajdziesz w nim 52 rysunki, które możesz w dowolny sposób pomalować - w pracy, w szkole, czy w domu, wykorzystując to, co masz pod ręką – zwykły długopis, ołówek czy kredki.


Historia mebli europejskich. Od średniowiecza do współczesności
Pierre Kjellberg


NOWOŚĆ
Opis:
Do najważniejszych celów tej książki należą dokładne prześledzenie dziejów mebli francuskich od średniowiecza do współczesności, umiejscowienie kolejnych etapów ich ewolucji w kontekstach historycznym i społecznym oraz określenie kryteriów pozwalających właściwie ocenić wartość konkretnego mebla.

<<poprzednie [11] 12 13 14 15