Album naszego dzieckaOpis:
Pojawienie się nowego członka rodziny prowadzi do rewolucyjnych zmian, które dotyczą wszystkich aspektów życia świeżo upieczonych rodziców.


Pamiątkowy album dla bliźniakówOpis:
Każde narodziny to szczególne, ekscytujące wydarzenie, a moment, w którym rodzi się dwoje lub więcej dzieci, jest jeszcze bardziej wyjątkowy!

Dziennik mojej ciąży
Praca zbiorowa


Opis:
Ciąża to szczególny czas, to dziewięć miesięcy pełnych nowych wrażeń oraz fizycznych i emocjonalnych zmian. Ten dziennik będzie towarzyszył przyszłej mamie w tych doświadczeniach, stając się jej powiernikiem.


Leksykon zabytków architektury Kresów północno-wschodnich
Magda Osip-Pokrywka, Mirek Osip-Pokrywka


Opis:
Zapraszamy w sentymentalną podróż po Kresach. Autorzy przedstawiają najcenniejsze zabytki i polskie pamiątki na terenie dawnych Kresów Wschodnich, znajdujących się obecnie w granicach Litwy i Białorusi.

Nie twój ruch
Tiffany Snow


Opis:
Zerwanie wcale nie jest takie proste, przekonuje się Kathleen Turner. Po rozstaniu z Blane’em Kirkiem wysoko postawionym prawnikiem, najlepiej jak potrafi stara się zacząć wszystko od nowa.


Malarstwo holenderskie. Złoty wiek
Claudio Pescio


Opis:
Album prezentuje najwspanialsze dzieła artystów tworzących w XVII w., określanym jako Złoty wiek malarstwa holenderskiego.