Bosch w detalach
Till-Holger Borchert


Opis:
Hieronim Bosch (ok.1450 ‒ 1516) jest jednym z najbardziej znanych holenderskich, a zarazem światowych malarzy. Wspaniały album pokazuje całostronicowe zbliżenia detali jego najsławniejszych prac.


Notes Krystyny Gucewicz czyli Fołtyn w śmietanie
Krystyna Gucewicz


Opis:
Autorka - wspaniała dziennikarka, krytyczka sztuki, satyryczka, reżyserka, niespokojny duch życia teatralnego i towarzyskiego - wspomina największych artystów polskiego teatru, filmu i estrady, pisarzy, artystów plastyków.

Fotografowanie polskiej przyrody
Grzegorz Bobrowicz


Opis:
Poradnik FOTOGRAFOWANIE POLSKIEJ PRZYRODY adresowany jest do każdego, kto ceni przyrodę i lubi fotografię, niezależnie od poziomu wiedzy przyrodniczej i doświadczenia fotograficznego.


Nie ma powrotu
Tiffany Snow


Opis:
Ostatni tom znakomitego romansu sensacyjnego, trzymający w napięciu do ostatnich stron książki. Tiffany Snow oddaje w nasze ręce gorącą lekturę z wątkiem kryminalno-erotycznym i decyzją, na którą wszyscy czekaliśmy.

Skarby sztuki. Muzeum Narodowe w Kielcach
Praca zbiorowa


Opis:
Muzeum Narodowe w Kielcach jest kontynuatorem tradycji powstałego w 1908 roku Muzeum Świętokrzyskiego. O jego wartości i atrakcyjności stanowi nie tylko historia, ale przede wszystkim zbiory. Licząca ponad sto tysięcy obiektów kolekcja stawia kielecką placówkę wśród najbardziej znaczących polskich instytucji muzealnych.