NagrodyGepard dla Arkad
Od

Opis:

Z dumą informujemy, że Wydawnictwo Arkady zostało nagrodzone tytułem Geparda Biznesu w trzeciej edycji konkursu Gepardy Biznesu 2008  w kategorii „Najdynamiczniejsza firma województwa mazowieckiego”.

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, a jego celem było pokazanie najlepiej rozwijających się firm województwa. Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit dokonała oceny wzrostu wartości rynkowej ponad 3500 firm, a Wydawnictwo Arkady znalazło się w elitarnym gronie najlepszych.

Piękna statuetka będąca zmaterializowaną formą tego tytułu oraz stosowne dyplomy znalazły się już na poczesnym miejscu w gabinecie pani prezes Janiny Krysiak.

Feniks 2009
Od Stowarzyszenie Wydawców Katolickich

Opis:

Nagrodę Feniks 2009 w kategorii edytorskiej Wydawnictwo Arkady otrzymało za album „Ikony w Polsce. Od średniowiecza do współczesności” autorstwa ks. prof. Michała Janochy w opracowaniu graficznym prof. Macieja Buszewicza.
W uzasadnieniu kapituła napisała: Będąc wielką – od średniowiecza do współczesności – panoramą kultury ikony w Polsce, obrazuje znakomite i twórcze zespolenie jej różnych tradycji stylistycznych. Ta edytorsko zachwycająca praca została opatrzona naukowo perfekcyjnym opracowaniem.

    powrót