Arcydzieł malarstwa. Galeria Drezdeńska etui
Marco Bussagli


NOWOŚĆ
Opis:
Od samego początku swego istnienia, bo już około 1560 roku, kolekcja, która miała stać się jedną z najważniejszych i najsłynniejszych w Europie, znalazła dla siebie idealne miejsce – Drezno. Pierwotnie w jej skład wchodziły głównie obrazy artystów niemieckich, jak Lucas Cranach czy Albrecht Dürer, ale kilkadziesiąt lat później dzieł było już na tyle dużo, że w stolicy Saksonii trzeba było wybudować dla nich specjalne pomieszczenia.


Bajki wszech czasów
Charles Perrault


NOWOŚĆ
Opis:
Ten wspaniały zbiór bajek wzbogacony został oryginalnymi ilustracjami, zainspirowanymi sztuka ludowa, obrazami Pietera Bruegla i tradycyjnymi wizerunkami postaci występujących we wcześniejszych wydaniach książek dla dzieci.

Sztuka zentagle
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
50 inspirujących rysunków, wzorów i pomysłów dla szukających uspokojenia, medytujących artystów.


Królestwo zwierząt. Książka do kolorowania
Millie Marotta


NOWOŚĆ
Opis:
Rysowniczka Millie Marotta dorastała na wsi w Walii wśród ogrodów, łąk i wszelkich stworzeń. Ma pracownię nad brzegiem morza i czerpie natchnienie z cudownej dzikiej przyrody, która ją otacza. Teraz Ty możesz nadać własny charakter jej pięknym ilustracjom i stworzyć swoje królestwo zwierząt. Od chrząszcza, który chciałby mieć kolorowy, mieniący się pancerz do wieloryba czekającego na wspaniały dom w oceanie, cały świat flory i fauny masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczą tylko kredki, ołówki i odrobina wyobraźni.

Cubeworld. Opowieści z Minecrafta. 1
Karl Olsberg


NOWOŚĆ
Opis:
Bestsellerowa powieść, której akcja rozgrywa się w dwóch światach - tym rzeczywistym i w Cubeworldzie - tylko z pozoru jest zbeletryzowną instrukcją obsługi Minecrafta. Tylko z pozoru i jedynie na początku.


Zniszczyć Withera.Przygody w świecie Minecrafta Tom 9
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
W ostatnim tomie pierwszej serii Przygód w świecie Minecrafta wszyscy bohaterowie – zarówno Josh, Andre i Suzy, jak i postacie wygenerowane komputerowo – muszą podjąć jakieś decyzje.

Zapomniany restart. Przygody w świecie Minecrafta Tom 8
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Wojna, której zamierzali zapobiec, zbliża się nieuchronnie i będą musieli wziąć w niej udział.


Przeniesione królestwo. Przygody w świecie Minecrafta Tom 7
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Każde z nich ma teraz własne problemy, z którymi musi sobie poradzić.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] nastepne>>