Maluj jak wielcy mistrzowie. Kopiowanie obrazów
Gabriel Martin


NOWOŚĆ
Opis:
Kopiowanie twórczości wielkich malarzy to nie tylko rodzaj ćwiczenia naśladowczego. Stanowi ono formę doskonalenia o wielkim znaczeniu dydaktycznym, metodę obserwacji, analizy i przyswojenia sobie środków technicznych używanych w wielkich dziełach z przeszłości.


Historia architektury
Richard Rogers, Philip Gumuchdijan, Denna Jonesa


NOWOŚĆ
Opis:
Ten bogato ilustrowany przegląd zagadnień związanych z architekturą proponuje wędrówkę przez wszystkie epoki i kontynenty, prezentuje setki budowli i ich twórców.

Przewodnik po fotografii wspłóczesnej
Jackie Higgins


NOWOŚĆ
Opis:
Już dawno temu fotografia przestała być wyłącznie medium służącym do dokładnie tego, co jawi się przed oczami fotografa.


Historia książki. Od glinianych tabliczek po e-booki
Roderick Cave, Sara Ayad


NOWOŚĆ
Opis:
100 książek pochodzących z całego świata i poświęconych najróżniejszym tematom dobrano tak, by pokazać najważniejsze etapy rozwoju produkcji książki albo przypomnieć pozycje, które miały największe znaczenie w jej historii.

Fotografowanie mody. Praktyczny podręcznik
Eliot Siegel


NOWOŚĆ
Opis:
Książka jest podzielona na dwa rozdziały. Pierwszy, „Podstawy techniczne”, to profesjonalny przewodnik przedstawiający proces tworzenia zdjęcia od A do Z.


Stworzenia duże i małe 35 plansz do kolorowania
Valerie Davies, Lucy Engelman


NOWOŚĆ
Opis:
Udekoruj swoje ściany 35 pięknymi planszami, które pokolorujesz i wytniesz z tej książki.

Więźniowie Minecrafta
Petr Heteša


NOWOŚĆ
Opis:
Jest tak: ja i ty bez przymusu otwieramy książkę, zamiast siedzieć na fejsie i lajkować. Myślicie, że to niemożliwe? Nie macie racji. Możliwe. To właśnie WIĘŹNIOWIE MINECFRAFTA. Trzymająca w napięciu historia na motywach znanej na całym świecie gry komputerowej wciągnie każdego miłośnika ostrej jazdy, adrenaliny, humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Wiek nie gra roli, ale najlepiej mieć od 10 do 15 lat.


Meble z palet
Maud Vignane, Alban Lecoanet


NOWOŚĆ
Opis:
Palety są doskonałym materiałem do budowy mebli z kilku powodów. Mają naturalny wygląd, są ekologiczne i tanie, z łatwością można je łączyć i przetwarzać na meble. Autorzy proponują nie tylko oryginalne projekty, ale pokazują krok po kroku, jak takie meble wykonać, jakich używać narzędzi, wkrętów, farb i klejów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] nastepne>>