Malarstwo holenderskie. Złoty wiek
Claudio Pescio


NOWOŚĆ
Opis:
Album prezentuje najwspanialsze dzieła artystów tworzących w XVII w., określanym jako Złoty wiek malarstwa holenderskiego.


Historia designuNOWOŚĆ
Opis:
Od czasu rewolucji przemysłowej projektanci produktu próbują pogodzić fundamentalne składowe projektowania: stylistykę, funkcje i formę. Historia designu stanowi fascynujący przewodnik ukazujący wyrafinowane starania producentów, którzy kuszą nas wysoką funkcjonalnością i imponującym wyglądem swoich produktów, a także trudną do zdefiniowania obietnicą nowoczesności.

Rysowanie postaci dla artystów
Steve Hutson


NOWOŚĆ
Opis:
Wprawdzie jest wiele książek mówiących o rysowaniu postaci ludzkiej, jednak żadna nie uczy, jak rysować ją od pierwszych kilku znaków szybkiego szkicu do ostatniej mistrzowskiej kreski ukończonego arcydzieła, żadna nie proponuje równie przekonującej i łatwej do zrozumienia i opanowania metody. Teraz sytuacja uległa zmianie.


Sztuka nowoczesna. Od Moneta do Picass.
Rosalind Ormiston


NOWOŚĆ
Opis:
W połowie XIX w. nastąpiły doniosłe zmiany w sztuce. Zapierająca dech w piersiach, plastyczna podróż, jaką jest ta książka, pozwala poznać liczne inspiracje i wzorce, dzięki którym powstały przełomowe nurty w sztuce.

Salvatore Dali. Mistrz sztuki nowoczesnej
Julian Beecroft


NOWOŚĆ
Opis:
Salvador Dali był jednym z najważniejszych artystów XX wieku, postacią ze świata kultury, która rzuciła wyzwanie konwencjom.


Materiały malarskie i ich zastosowanie
Max Doerner


NOWOŚĆ
Opis:
Dzieło należące do kanonu wiedzy o technice malarskiej – podręcznik rzemiosła dla malarzy – pozostaje od dziesiątków lat pod stałą opieką ekspertów, którzy je opracowują wciąż na nowo.

Jak uczyć się skutecznie. Jakie to proste
Carol Vorderman


NOWOŚĆ
Opis:
Czy twoje dziecko ma kłopoty z uczeniem się? Nie wiesz, jak mu pomóc, żeby wyniki w szkole były dużo lepsze? Książka Jak uczyć się skutecznie powinna trafić do rąk każdego zdesperowanego rodzica, ucznia i studenta.


ELEMENTY NOWOCZESNEJ ARCHITEKTURY
Antony Radford, Selen Morkoç, Amit Srivastava


NOWOŚĆ
Opis:
Ta niezwykle ciekawa publikacja przedstawia rzuty i przekroje 50 budowli z całego świata projektowanych od roku 1950 po chwilę obecną. Pokazane są najważniejsze elementy i detale decydujące o znaczeniu tych budynków.

1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>