Salvatore Dali. Mistrz sztuki nowoczesnej
Julian Beecroft


Opis:
Salvador Dali był jednym z najważniejszych artystów XX wieku, postacią ze świata kultury, która rzuciła wyzwanie konwencjom.


Techniki malarskie i ich zastosowanie
Max Doerner


Opis:
Dzieło należące do kanonu wiedzy o technice malarskiej – podręcznik rzemiosła dla malarzy – pozostaje od dziesiątków lat pod stałą opieką ekspertów, którzy je opracowują wciąż na nowo.

Jak uczyć się skutecznie. Jakie to proste
Carol Vorderman


Opis:
Czy twoje dziecko ma kłopoty z uczeniem się? Nie wiesz, jak mu pomóc, żeby wyniki w szkole były dużo lepsze? Książka Jak uczyć się skutecznie powinna trafić do rąk każdego zdesperowanego rodzica, ucznia i studenta.


ELEMENTY NOWOCZESNEJ ARCHITEKTURY
Antony Radford, Selen Morkoç, Amit Srivastava


NOWOŚĆ
Opis:
Ta niezwykle ciekawa publikacja przedstawia rzuty i przekroje 50 budowli z całego świata projektowanych od roku 1950 po chwilę obecną. Pokazane są najważniejsze elementy i detale decydujące o znaczeniu tych budynków.

Świat naklejek dla dziewczynek
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
96 stron rozmaitych scenek, ozdobnych wzorów, zabawnych zwierząt i wyszukanych strojów można kolorować kredkami, flamastrami, ozdabiać wymyślnymi esami-floresami, a przede wszystkim uzupełniać 800 naklejkami.


1000 arcydzieł Siostra Wendy
Wendy Beckett


NOWOŚĆ
Opis:
W bestsellerze Wendy Beckett przedstawia i opisuje 1000 arcydzieł malarstwa w całym bogactwie ich formy i treści, łącząc niespotykany dar obserwacji z niezwykłą umiejętnością sugestywnego przekazywania wiedzy.

Pejzaż w malarstwe polskim
Elżbieta Leszczyńska


NOWOŚĆ
Opis:
Książka, którą Wydawnictwo ARKADY oddaje do rąk Czytelników, jest pierwszą w historii sztuki prezentacją krajobrazu w malarstwie polskim, obejmującą okres od średniowiecza do XXI wieku.


Van Gogh. Encyklopedia sztuki
Laura Gracia Sánchez


NOWOŚĆ
Opis:
Vincent van Gogh - holenderski malarz postimpresjonistyczny, którego twórczość dzięki żywej kolorystyce i emocjonalnemu oddziaływaniu wywarła dalekosiężny wpływ na sztukę XX wieku.

1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>