Historia ewolucjiNOWOŚĆ
Opis:
Ta obszerna, wspaniale ilustrowana książka jest jak podróż w czasie – od początków z życia na Ziemi do XXI wieku. Poznamy punkty zwrotne ewolucji, jej rozmaite błędne drogi i nieudane eksperymenty, oraz globalne katastrofy, a także przełomowe odkrycia naukowe, które przyczyniły się do zrozumienia dziejów życia istniejącego dawniej i dziś na naszej planecie


Punkt zwrotny
Tiffany Snow


NOWOŚĆ
Opis:
Kathleen Turner nadal pracuje w prestiżowej kancelarii. Po awansie z gońca na śledczego w tajniki nowego zawodu wprowadza ją nikt inny, jak Kade Dennon, z czego jego przyrodni brat Blen Kirk, bynajmniej nie jest zadowolony.

Słynne mapy. Arcydzieła światowej kartografii
Jerry Brotton


NOWOŚĆ
Opis:
Mapy nie tylko wskazują nam drogę. Są oknem pozwalającym wejrzeć w kultury, wierzenia, dzieje wielkich i małych cywilizacji.


Rysuj jak wielcy mistrzowie. Kopiowanie rysunków
Gabriel Martín


NOWOŚĆ
Opis:
Kopiowanie rysunków autorstwa wielkich artystów zawsze było, jest i będzie podstawowym ćwiczeniem dla adeptów sztuk pięknych.

Ikony rosyjskie
Natalia Majorowa, Genadij Skokov


NOWOŚĆ
Opis:
Sztuka tworzenia ikon rządzi się własnymi prawami i wymaga specjalnego traktowania przez artystę i widza. Kanon przywędrował do Rosji, wraz z chrześcijaństwem, z Bizancjum.


52 tygodnie z rysunkami, które relaksują
Marica Zottino


NOWOŚĆ
Opis:
Oto nowa forma relaksu robiąca światową karierę – kolorowanka. Ta książka pomoże Ci się wyciszyć, zachwyci pięknem roślin. Bez zbędnych słów i autorskich komentarzy możesz zanurzyć się w świecie sztuki, którą sam tworzysz.

52 tygodnie z rysunkami, które inspirują
Marica Zottino


NOWOŚĆ
Opis:
Ta niezwykła książka-pamiętnik zawiera relaksujące rysunki do kolorowania, a także umożliwia zapisanie ważnych wydarzeń i codziennych obowiązków. Korzystając z niej, będziemy mieli podwójną przyjemność.


Muzueum Historii Sztuki w Wiedniu. Arcydzieła malar.
Dorota Folga-Januszewska


NOWOŚĆ
Opis:
Zbiory Habsburgów stały się podstawą Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu – jednego z największych na świecie, posiadającego w swych zasobach niezwykle cenne kolekcje malarstwa europejskiego.

1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 nastepne>>