Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu
Dorota Folga-Januszewska


NOWOŚĆ
Opis:
Zbiory Habsburgów stały się podstawą Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu – jednego z największych na świecie, posiadającego w swych zasobach niezwykle cenne kolekcje malarstwa europejskiego.


Origami i dekoracje z papieru
Ghylenn Descamps


NOWOŚĆ
Opis:
Ta subtelna sztuka wykorzystuje piękno papieru i cieszy zarówno swoją prostotą, jak i urokiem szczegółu.

Liternictwo. Sztuka pięknego pisania
Gabri Joy Kirkendall, Laura Lavender, Julie Manwar


NOWOŚĆ
Opis:
Naucz się tworzyć liternicze dzieła sztuki. Pomoże ci w tym Liternictwo. Sztuka pięknego pisania, niezwykła, interaktywna książka, pełna twórczych propozycji, zabawnych ćwiczeń i prostych zadań do wykonania krok po kroku.


Historia ewolucjiNOWOŚĆ
Opis:
Ta obszerna, wspaniale ilustrowana książka jest jak podróż w czasie – od początków z życia na Ziemi do XXI wieku. Poznamy punkty zwrotne ewolucji, jej rozmaite błędne drogi i nieudane eksperymenty, oraz globalne katastrofy, a także przełomowe odkrycia naukowe, które przyczyniły się do zrozumienia dziejów życia istniejącego dawniej i dziś na naszej planecie

Punkt zwrotny
Tiffany Snow


NOWOŚĆ
Opis:
Kathleen Turner nadal pracuje w prestiżowej kancelarii. Po awansie z gońca na śledczego w tajniki nowego zawodu wprowadza ją nikt inny, jak Kade Dennon, z czego jego przyrodni brat Blen Kirk, bynajmniej nie jest zadowolony.


Słynne mapy. Arcydzieła światowej kartografii
Jerry Brotton


NOWOŚĆ
Opis:
Mapy nie tylko wskazują nam drogę. Są oknem pozwalającym wejrzeć w kultury, wierzenia, dzieje wielkich i małych cywilizacji.

Rysuj jak wielcy mistrzowie. Kopiowanie rysunków
Gabriel Martín


NOWOŚĆ
Opis:
Kopiowanie rysunków autorstwa wielkich artystów zawsze było, jest i będzie podstawowym ćwiczeniem dla adeptów sztuk pięknych.


Ikony rosyjskie
Natalia Majorowa, Genadij Skokov


NOWOŚĆ
Opis:
Sztuka tworzenia ikon rządzi się własnymi prawami i wymaga specjalnego traktowania przez artystę i widza. Kanon przywędrował do Rosji, wraz z chrześcijaństwem, z Bizancjum.

1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 nastepne>>