Nie zawracaj
Tiffany Snow


NOWOŚĆ
Opis:
Ta seria to znakomity romans sensacyjny, kryminał ze skomplikowanym z wątkiem erotycznym. Autorka znakomicie buduje napięcie, pięknie przedstawia chwile namiętności a sceny łóżkowe są odważne i pełne zmysłowości.


Strażnicy Marco Polo
Ches Sharich


NOWOŚĆ
Opis:
Czytelnik znajdzie tu połączenie historycznej prawdy i baśni, mistycyzmu i wiedzy tajemnej. Alex i Nicole znajdują pisany po łacinie pergamin, który może ich doprowadzić do grobowca Czyngis-chana.

Jak czytać kościoły.Krótki kurs architektury chrześcijańskiej
Denis R. McNamara


NOWOŚĆ
Opis:
Ta podręczna książka uczy cenić i rozumieć budowle sakralne świata chrześcijańskiego. Niemalże wszystkie cechy architektoniczne kościołów można analizować w odniesieniu do tego, w jaki sposób powstały i co ich budowniczowie chcieli dzięki nim powiedzieć.


Arcydzieła malarstwa. Sztuka kolorowania
Marion Augustin, Violette Bénilan


NOWOŚĆ
Opis:
Ta piękna księga prezentuje 30 wspaniałych dzieł sztuki od XV do XX wieku, od Tycjana, przez Vermeera, Maneta, po Picassa i Magritte. Każdej pracy towarzyszy tekst o artyście, jego malarstwie i stosowanej technice.

Bozzetto
Hermann Alexander Beyeler, Gerd J. Schneeweis


NOWOŚĆ
Opis:
W tej wielowątkowej powieści o wartkiej akcji fakty dotyczące historii dawniejszej zostały zręcznie powiązane z dziejami dwudziestowiecznej Europy. Tematem głównym są starania dwóch miłośników sztuki o powrót mniej znanego szkicu do fresku Michała Anioła do Watykanu i zachowanie tego dzieła dla potomności.


W cieniu koronkowej parasolki
Joanna Dobkowska, Joanna Wasilewska


NOWOŚĆ
Opis:
Książka obejmuje okres od Wielkiej Rewolucji Francuskiej do wybuchu I wojny światowej i ukazuje, jak żyły elity ówczesnego społeczeństwa. Przedstawia modę europejską, ale również sposób jej recepcji na ziemiach polskich.

Milion mandali. Rysuj, drukuj, maluj
Madonna Gauding


NOWOŚĆ
Opis:
Mandale znakomicie sprawdzają się jako pomoc w medytacji i mają zwolenników na całym świecie. Osiągają oni stan oświecenia, wprowadzając unikalny kontur do barwnego życia.


Wojna ciemności. Przygody w świecie Minecrafta T.10
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Nowe wyzwania! Zaskakujące zwroty akcji! Ekscytujące przygody! Wojna ciemności

1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 nastepne>>