Ogrodzenia. Przepisy budowlane, wzory, realizacja
Przemysław Ziarko


NOWOŚĆ
Opis:
Budowa ogrodzeń nie wymaga pozwolenia. Nie oznacza to jednak, że nie wiąże się z żadnymi for­malnościami. Zarówno wznosząc nowe, jak i prze­budowując istniejące ogrodzenie, powinniśmy za­poznać się z podstawowymi aktami prawnymi regulującymi te kwestie.


Polska! polskoangielski przewodnik po zabytkach i przyrodzie
Grzegorz Micuła, Marek Gaworski, Grzegorz Bobrowic


NOWOŚĆ
Opis:
Historia Polski w pigułce, informacje o zabytkach, folklorze, trochę geografii, przyrody i ciekawostek o zwierzętach – to wszystko znajdziesz w tej książce.

Kalendarz; 52 tygodnie z rysunkami, które inspirują
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Pierwszy na polskim rynku kalendarz z rysunkami, które inspirują, nie tylko dla dorosłych. A po ciężkim, zabieganym dniu pracy wystarczy wziąć do ręki kredki (pastelowe, świecowe, ołówkowe) i przeniesiemy się w świat fantazji niczym z tajemniczego ogrodu.


Kalendarz; 52 tygodnie z rysunkami, które uskrzydlają
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Niezwykły kalendarz: oprócz tygodniowego kalendarium znajdziesz w nim 52 rysunki, które możesz w dowolny sposób pomalować - w pracy, w szkole, czy w domu, wykorzystując to, co masz pod ręką – zwykły długopis, ołówek czy kredki.

Album dziecka
Praca zbiorowa


BESTSELLER
Opis:
Ten niezwykły album, pełen wspomnień z pierwszego roku życia waszego dziecka, będzie bezcenną rodzinną pamiątką. Jest w nim mnóstwo miejsca na wklejanie fotografii, a także liczne zakładki, karteczki, karneciki i kieszonki, które pozwolą na zanotowanie najważniejszych wydarzeń z pierwszego okresu życia waszego malucha.


ZEGARY. Historia pomiaru czasu
David Christianson


Opis:
Ta wspaniale ilustrowana książka stanowi ważny przyczynek do historii pomiaru czasu i badń nad sztuką zegarmistrzowską. Prezentuje najwyższej klasy czasomierze, poczynając od wczesnych chińskich zegarów wodnych po najnowocześniejsze wzorce atomowe XX wieku.

Skarby sztuki. Muzeum Narodowe w Poznaniu
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Muzeum istnieje od 1857 roku i posiada niezwykle bogate zbiory pamiątek historycznych, przedmiotów rzemiosła artystycznego, numizmatów, militariów, instrumentów muzycznych, wytworów różnych kultur zgromadzonych nie tylko w gmachu muzeum, ale także w filiach w Rogalinie i Gołuchowie.


Design. Historia projektowania
Charlotte Fiell, Peter Fiell


NOWOŚĆ
Opis:
Dizajn, mówiąc po prostu, jest rozwiązywaniem problemów. Bardziej konkretnie, jest to wielodyscyplinarne podejście do rozwiązywania tych problemów, które odzwierciedlają potrzeby i pragnienia ludzkości.

<<poprzednie [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nastepne>>