Cubeworld. Opowieści z Minecrafta. 1
Karl Olsberg


NOWOŚĆ
Opis:
Bestsellerowa powieść, której akcja rozgrywa się w dwóch światach - tym rzeczywistym i w Cubeworldzie - tylko z pozoru jest zbeletryzowną instrukcją obsługi Minecrafta. Tylko z pozoru i jedynie na początku.


Zniszczyć Withera.Przygody w świecie Minecrafta Tom 9
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
W ostatnim tomie pierwszej serii Przygód w świecie Minecrafta wszyscy bohaterowie – zarówno Josh, Andre i Suzy, jak i postacie wygenerowane komputerowo – muszą podjąć jakieś decyzje.

Zapomniany restart. Przygody w świecie Minecrafta Tom 8
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Wojna, której zamierzali zapobiec, zbliża się nieuchronnie i będą musieli wziąć w niej udział.


Przeniesione królestwo. Przygody w świecie Minecrafta Tom 7
S.D. Stuart


NOWOŚĆ
Opis:
Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Każde z nich ma teraz własne problemy, z którymi musi sobie poradzić.

Ogrodzenia. Przepisy budowlane, wzory, realizacja
Przemysław Ziarko


NOWOŚĆ
Opis:
Budowa ogrodzeń nie wymaga pozwolenia. Nie oznacza to jednak, że nie wiąże się z żadnymi for­malnościami. Zarówno wznosząc nowe, jak i prze­budowując istniejące ogrodzenie, powinniśmy za­poznać się z podstawowymi aktami prawnymi regulującymi te kwestie.


Polska! polskoangielski przewodnik po zabytkach i przyrodzie
Grzegorz Micuła, Marek Gaworski, Grzegorz Bobrowic


NOWOŚĆ
Opis:
Historia Polski w pigułce, informacje o zabytkach, folklorze, trochę geografii, przyrody i ciekawostek o zwierzętach – to wszystko znajdziesz w tej książce.

Kalendarz; 52 tygodnie z rysunkami, które inspirują
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Pierwszy na polskim rynku kalendarz z rysunkami, które inspirują, nie tylko dla dorosłych. A po ciężkim, zabieganym dniu pracy wystarczy wziąć do ręki kredki (pastelowe, świecowe, ołówkowe) i przeniesiemy się w świat fantazji niczym z tajemniczego ogrodu.


Kalendarz; 52 tygodnie z rysunkami, które uskrzydlają
Praca zbiorowa


NOWOŚĆ
Opis:
Niezwykły kalendarz: oprócz tygodniowego kalendarium znajdziesz w nim 52 rysunki, które możesz w dowolny sposób pomalować - w pracy, w szkole, czy w domu, wykorzystując to, co masz pod ręką – zwykły długopis, ołówek czy kredki.

<<poprzednie [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nastepne>>