Wiesław Pyszka z dniem 1 września 2019 roku przeszedł na zasłużoną emeryturę

Wiesław Pyszka, z-ca dyrektora ds. produkcji, po 30 latach przepracowanych w Wydawnictwie  ARKADY przeszedł z dniem 1 września 2019 roku na zasłużoną emeryturę. Przez trzy dekady był w ARKADACH osobą bardzo ważną. W tym czasie przekazał do produkcji około 2300 tytułów: albumów, leksykonów, poradników. Wiele z nich zaprojektował osobiście, od layoutu po okładkę. Proces produkcji książki zna doskonale. Stara dobra szkoła! Nadzwyczaj życzliwy, niezwykle skromny i bezgranicznie oddany pracy, która była jego pasją. Nie było dla niego zadań niemożliwych, lubił nowe wyzwania. Jego profesjonalizm doceniali dyrektorzy produkcji wszystkich współpracujących z ARKADAMI drukarni. Miał wspaniałe redaktorskie i artystyczne oko, wyczucie smaku i estetyki. Cenią to nasi czytelnicy i klienci.
Wiesław nigdy nie powiedział, że to się nie da. Zawsze miał czas dla współpracowników, kolegów. Zawsze gotów do pomocy, bez względu na dzień tygodnia czy porę doby. Wyrozumiały, cierpliwy. chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo często korzystaliśmy z jego życzliwości. Dziękujemy losowi, że dane nam było pracować w ARKADACH u jego boku.
W dowód wdzięczności, zasług i uznania za lata pracy prezes Wydawnictwa ARKADY Janina Krysiak nagrodziła Wiesława złotym sygnetem z logo ARKAD.

Życzymy Ci KOLEGO bardzo długich, szczęśliwych lat życia w zdrowiu i radości, i żebyś od czasu do czasu wpadał do nas na Dobrą 28. Zawsze, z otwartymi ramionami, będziemy na Ciebie czekać.

Zarząd i pracownicy Wydawnictwa ARKADY 


JESTEŚMY CZŁONKIEM
POLSKIEJ IZBY KSIĄŻKI

Zapisz się do newslettera
i bądź na biężąco!