Dorastanie. Jakie to proste!

Autor: Robert Winston
Tytuł: Dorastanie. Jakie to proste!
Przekład: Agata Winconek
Tytuł oryginału: Help your kids with growing up: A no-nonsense guide to puberty and adolescence
Liczba stron: 256
Format: 200 x 235 mm
Oprawa: zintegrowana
Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-213-5060-8

 

 

Cena: 59,90 zł 47,92 zł


Nakład wyczerpany

„Dorastanie” to jedna z najważniejszych książek w znakomitej serii „Jakie to proste!”. Ten ilustrowany poradnik na temat dojrzewania i wszystkich zmian temu towarzyszących stanowi obowiązkową lekturę dla nastolatków i ich rodziców, którzy dzięki niemu nauczą się właściwie reagować na trudne pytania i problemy swoich dzieci.

Autor nie osądza i nie zanudza pseudonaukowym żargonem. O tym trudnym okresie pisze z uśmiechem, że jesteśmy jak na przejażdżce kolejką górską, doświadczając radości, ekscytacji, a czasem strachu. Ale "wszyscy przez to przeszliśmy". Omawia wiele kluczowych tematów, od seksualności po bezpieczeństwo w internecie i właściwe budowanie relacji z rodziną i rówieśnikami.

Praktyczne informacje pozwalają złagodzić stres towarzyszący młodym ludziom w tym trudnym okresie.
Serię „Jakie to proste!” tworzą wspaniale przygotowane edytorsko i merytorycznie podręczniki tematyczne, które z powodzeniem zastępują korepetytora, a problemy z którymi dotychczas zmagali się uczniowie, stają się dziecięcą igraszką. Weź książkę do ręki, a szybko przekonasz się, że jest to nieodzowna pomoc w procesie kształcenia i wychowania.JESTEŚMY CZŁONKIEM
POLSKIEJ IZBY KSIĄŻKI

Zapisz się do newslettera
i bądź na biężąco!