Zapowiedzi

Przed nami premiery kolejnych tytułów. A wśród nich książka Andy Rottenberg, która w krótkich esejach przybliża sztukę tworzoną przez polskich artystów współczesnych. To bardzo osobisty, choć niekompletny pamiętnik spotkań ze sztuką. Kameralny subiektywizm autorki sprawia, że zetknięcie z dziełami, które nie zawsze wydają się zrozumiałe, jest prostsze i – co ważne – pomaga zrozumieć artystów, którzy je tworzą.

W podobnym duchu napisana jest pięknie ilustrowana książka o najwybitniejszych artystach streetartowych. Sztuka to czy nie sztuka? Przekonajmy się sami…
Zapraszamy też do Telewizji Polskiej – tej sprzed lat, widzianej oczyma Jana Suzina, słynnego prezentera telewizyjnego, lektora filmowego i… architekta. „Jak toto wygląda? Jak działa? Z czym to się je?” – takie pytania sobie zadawał, zanim przystąpił do konkursu na spikerów i… zakochał się w telewizji po uszy.

A w serii o klanach artystycznych tym razem – Wyspiańscy. Wielu dobrze zapowiadających się, lecz zmarnowanych artystów. I geniusz – Stanisław Wyspiański.

Pozycje książkowe

Rodzinne pamiątki. Osobliwy przewodnik dla kolekcjonerów

Joanna Hübner-Wojciechowska
62,30

Ikony. Historia i teologia

Nikodim Pawłowicz Kondakow
83,30

Dziennik dobrostanu. Kreatywne inspiracje

Praca zbiorowa
27.90 zł
Pobierz pdf

Pobierz katalog książek
2019/2020

Zapisz się do newslettera
i bądź na biężąco!